Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
При всички хора мозък се появява още в зародиш, при някои така си и остава и после.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Мога много добре да лъжа...дали да не отида да работя в някоя рекламна агенция?? ъпдейт: А ако можех още по-добре да лъжа щях да стана депутат
Професионални
03.10.2017
3,444 прегледа
Следващ →
Още вицове
На 5 шишчета, един безплатен Табела над скара на бирения фест
Човекът се различава от животното поради изкуството! Г-н Мурадян, учител в ТТО-София
Мъж отива в публичен дом и казва на съдържателката, че иска мацка с тясна пу**а и големи цици. Тя му обяснила, че имат такава, но в момента е заета. Докато той изпие едно питие на бара мацката ще се освободи и ще го повикат. Сяда той, пие си питието и след петнадесет минути се чува вик: - Ало, господина с малката пишка и големите шепи, стая 32!
Посетих козметичката, че празници идват - Край на света, Коледа, Нова година...
Пътуват в един вагон заек, лисица, вълк и мечка. Щом потеглил влака заека извадил една китара и започнал да пее: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." И така половин час. На лисицата и писнало по едно време и казала: - Ей, заек, писна ми от теб. Излизай навън да се разберем! Излизат и след няколко минути лисицата се връща със синина под окото. А заека започва отново: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." След половин час на вълка му писнало и казал: - Я излизай навън да се разберем! Излезли навън и след пет минути вълка влиза със синина под окото. А заека си знае своето: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." След половин час и на мечката и писнало, и тя: - Заек, излизай навън да се разберем с тебе! А лисицата и вълка в един глас: - Мецо, не излизай навън с тоя, че те наистина са два вагона....