Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Новият Боинг събира 400 пътника или 300 американци.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Мога много добре да лъжа...дали да не отида да работя в някоя рекламна агенция?? ъпдейт: А ако можех още по-добре да лъжа щях да стана депутат
Професионални
03.10.2017
3,445 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Ау, пак неправилно изрязах: тази част трябваше да се остави, а тази - да се изтрие! - Хубавото е, че ние с теб не сме хирурзи, а уеб-дизайнери....
Все пак кучетата са по-умни от човека. Опитите на Павлов с кучетата са го доказали. При кучетата лесно се създават условни рефлекси..Не като при хората! При хората: препиеш - боли те главата, препиеш - боли те главата..и така да безкрай. Нямаш никакви условни рефлекси!
Животните си направили публичен дом. Компаньонки в него били кокошките. Всички животни, които били там оставали много доволни. Ето, отишъл и заекът да опита новата придобивка в гората, но минута след като влязъл, отвътре се чула страхотна врява и навсякъде летяла перушина. Лъвът влезнал да види какво става, гледа заекът скубе една кокошка. Лъвът: - Зайо, не те ли е срам, те са толкова отзивчиви , всеотдайни, страстни, а ти така да се отнасяш с тях. Заекът: -Не ме интересува..... 10 лева съм дал....... искам я гола.
- Кои са най-важните седем години в живота на една блондинка? - От първи до трети клас.
Нане стои на гроба на Пена и плаче. Идва Вуте и му казва: - Какво правиш, Нане? - Плача на гроба на Пена! - Ама това не е гроба на Пена. - Аз се чудя защо плача от часове и не ми е мъчно...