Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мога много добре да лъжа...дали да не отида да работя в някоя рекламна агенция?? ъпдейт: А ако можех още по-добре да лъжа щях да стана депутат
Професионални 3,444 прегледа
Следващ →

Още вицове

На 5 шишчета, един безплатен Табела над скара на бирения фест Човекът се различава от животното поради изкуството! Г-н Мурадян, учител в ТТО-София Мъж отива в публичен дом и казва на съдържателката, че иска мацка с тясна пу**а и големи цици. Тя му обяснила, че имат такава, но в момента е заета. Докато той изпие едно питие на бара мацката ще се освободи и ще го повикат. Сяда той, пие си питието и след петнадесет минути се чува вик: - Ало, господина с малката пишка и големите шепи, стая 32! Посетих козметичката, че празници идват - Край на света, Коледа, Нова година... Пътуват в един вагон заек, лисица, вълк и мечка. Щом потеглил влака заека извадил една китара и започнал да пее: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." И така половин час. На лисицата и писнало по едно време и казала: - Ей, заек, писна ми от теб. Излизай навън да се разберем! Излизат и след няколко минути лисицата се връща със синина под окото. А заека започва отново: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." След половин час на вълка му писнало и казал: - Я излизай навън да се разберем! Излезли навън и след пет минути вълка влиза със синина под окото. А заека си знае своето: - "Пътували, пътували, пътували, два вагона зайци..." След половин час и на мечката и писнало, и тя: - Заек, излизай навън да се разберем с тебе! А лисицата и вълка в един глас: - Мецо, не излизай навън с тоя, че те наистина са два вагона....