Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Въпрос към радио Ереван: - Кой е най- популярният мъж на нудистки плаж? Отговор: - Този, който може да донесе едновременно две чаши кафе и 13 геврека... - А, коя е най-популярната жена на този плаж? - Тази, която изяде последният геврек...
Радио Ереван 4,325 прегледа
Следващ →

Още вицове

Братовата жена на Иванчо миела прозорците, качена на висока стълба. Минал отдолу Иванчо, хвърлил един поглед и промърморил на себе си: - Ех,че баджааак. - А, пък батко ти не го харесва - обадила се снаха му от стълбата. - Сито, кучето, ситооооо... В една тъмна нощ Джеимс Бонд влиза в един бар и там той вижда най-готината мадама на света. Той казва: - Бонд, Джеймс Бонд. А мадамата отговаря: - OFF, FUCK OFF. Живеела сама разведена жена с малкия си син. Той имал навика, да наднича през ключалката, в стаята на майка си. Една вечер, я видял легнала на леглото, разтривала си коремът и шепнела: -Искам мъж, искам мъж... На другия ден, пак погледнал през ключалката, и видял майка си, да се люби с мъж. Веднага изтичал в стаята си, започнал да си търка корема и казал: -Искам колело, искам колело... След осъществяване на половоя акт с жената, вие трябва да и позволите да отиде до банята, но не е нужно да я следвате. Оставете я сама. Тя може да има нужда да си поплаче. Иванчо и Грозданчо били в клас. Иванчо нямал уши и Грозданчо му се присмивал постоянно, но Иванчо се разревал. Влязла госпожата и го попитала: - Иванчо, защо плачеш? - Защото Грозданчо ми се подиграва, че нямам уши! - казал Иванчо. - Грзоданчо, ако пак го направиш, ще викна майка ти в училище! - казала госпожата. - Добре! - казал Грозданчо. Започнали разговор Иванчо и Грозданчо: - След 10, 20 години ще имаш деца и трябва да им четеш нещо! - рекъл Грозданчо. - Да, ще им чета! - отговорил му Иванчо. - Ами като станеш на 60, 70 години няма да виждаш добре! - казал Грозданчо. - Ами ще сложа очила. - рекъл Иванчо. - На какво ще ги сложиш тези очила бе, Иванчо?