Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Романтична среща: - Имаш ли идея, че моят шеф ми плаща 3 хиляди на месец? Тя(с надежда в гласа): - Ще ме запознаеш ли с него, писанчо?..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
На закона се надявай, но и рушвет си приготви.
Бисери
03.10.2017
3,027 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две мутри точно след новогодишните празници. И двамата са получили за подарък часовник и спорят, на кого часовника е по-добър. - Моето "Картие" е десет пъти по-скъпо от твоя "Тисо", бе! - доволно казва единият. - Затова пък, моят върви по-бързо... - не остава длъжен другият.
Преди да се омъжите, помислете си добре - ако ви трябва само един салам, струва ли си да взимате цяло прасе?
Разговор между две бълхи. Едната много дебела и здрава , а другата слаба и болнава. Дебелата пита слабата: - Защо си толкова отслабнала и болна? - Не питай... Ами живея в мустаците на един диригент и е много проветливо място. Постоянно съм на течение. Пък и няма нищо за ядене. Ами ти как го правиш това - да си толкова добре? - Направи като мене. Аз живея между краката на една балерина. Много добро място. Сухо, топло, парфюмирано, изобщо няма никакво притеснение. След седмица двете бълхи пак се срещат и пак е същото положение. Дебелата пак пита слабата бълха: - Какво става сестрице, нали ти дадох съвет? - Остави. Послушах съвета ти и тъкмо отидох и бях много изморена и реших да поспя. Заспах. - И какво? - Ами как какво - сутринта пак се намерих в мустаците на диригента.
- Не разбирам, защо се бъзикате с нас блондинките, след като ни предпочитате пред брюнетките. - Хора сме. Всеки прави грешки.
- И не ми давай акъл, не си ми шеф! - Аз съм твоя началник! - Извинете, господин Иванов, бях задрямал. А гласа ви е точно, като на тъща ми.