Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В купето на влака седят младеж и девойка. Младежът иска да поведе разговор и казва на девойката: - Имате прекрасен пуловер! - От чиста камилска вълна е - отговаря девойката. - Веднага познах. - По какво? - По вълшебните гърбици.
Разни 1,965 прегледа
Следващ →

Още вицове

Генко е при доктора: - Докторе, лъжа и не се изчервявам! - Не се безпокойте, това е само израз. - Слава Богу! Мислех да не е малокръвие. Кандидат-депутат се обажда на жена си след изборите: - Можеш да ме поздравиш, избраха ме! - Не може да бъде, да не ме лъжеш? - За какво да лъжа вече - нали ти казвам, вече ме избраха! Възрастна дама от провинцията заминала за София. Когато се върнала, внуците я попитали: - Е, бабо, как беше, хареса ли ти? - О, да, простаците в столицата са намаляли значително. - Какво говориш, хората твърдят обратното?! - Съдете сами: когато навремето следвах там, почти на всеки ъгъл ми подсвиркваха, но и аз не им оставах длъжна: “Простак с простак!” Сега нямаше такова нещо... Чукчата си купува кола. Питат го как е. — Ами добре е. До града стигам само за един час. Е, вярно, после се връщам пет часа… — Защо бе? — Ами за напред има пет скорости, а само една задна… Бойко Борисов каза,че следващите три-четири месеца ще са най-зле. Опасявам се, че това ще ни го казва по веднъж на всеки три-четири месеца.