Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж отишъл в един бар и казал на бармана: - Бармане, дай едно уиски, че си ебало майката. Барманът му сипал и го попитал: - Какво е станало? - Абе не е за разправяне - отвърнал мъжът. - Кажи де - казал бармана. - Абе, ей тук пред бара се опитах да си паркирам трабанта, а зад мен един с един тир ми вика: Ей, ще паркираш ли или аз да паркирам? А аз му казвам: - Ти луд ли си, аз не мога да паркирам трабанта, ти ще ми паркираш цял тир. А той: - Ако паркирам тира, ще ми направиш ли свирка? - Добре - му казах аз. Барманът: - И какво стана? - Голям шофьор, голяма работа.
Други 2,582 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обаждане до компютърната поддръжка: - Инсталирала съм две антивирусни... - Вие да бяхте затворили Хитлер и Сталин в една стая!.. - И все пак тя се върти! - казал Галилей, лежащ насред конопеното поле. В детската градина пристига комисия на проверка. Навсякъде - чистота, тишина, спокойствие… - Как сте го постигнали? - питат шашнати хората от комисията. - Ами разделихме децата на групи. - обясняват учителките и повеждат комисията по коридора. На вратите - надписи: "Много добри деца". "Добри деца". "Не особено добри деца". "Лоши деца". "Много лоши деца". "Ужасни деца". "Безнадеждни деца". "Иванчо". Двама пияни се връщат от кръчмата. Единият: - А ве, брат, много ми се пикае, ама не мога да се държа на ръце. Ще се хвана за ей тоя стълб, а пък ти ми го извади, за да се облекча. Приятелят му се примирил, но този, на който му се пикаело, имал краставица в джоба си. Вторият дръпнал краставицата и казал: - Брат, май ти скъсах оная работа! А другия отговорил: - Да! Усещам кръвта по краката си... Жена строго казва на мъжа си: - Запомни веднъж завинаги! Ако казвам "скъпи мой", се отнася само за кучето ни.