Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не особено симпатична студентка облече фанелка с надпис "Ако ме желаеш-усмихни се" и така докара половината университет до дълбока депресия.
Бисери 3,546 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един инженер умрял. Отишъл при свети Петър, цял ден чакал на опашка, за да получи разпределение, и накрая го насочили към ада. Минало време, започнали незапомнени жеги. Свети Петър си помислил: "Тук в Рая не се диша от горещина. А какво ли е в Ада? Я да ида да проверя?" Отишъл той в ада и какво да види? Прохладно, подухва ветрец, изобщо рай… Попитал дявола каква е тази работа, и той му отговорил : - Абе, нали ми изпрати един инженер миналия месец, та ми сложи климатик. - Дай го този инженер насам - казал св.Петър - горе в Рая не се живее от горещина! - Ааааа, не! - отговорил дявола - щом си го изпуснал един път сърди се на себе си. - Ще те съдя - разгорещил се свети Петър. - Кого ще съдиш, бе? Нали всички адвокати са при мен? Доктор преглежда пациент: - Ракия пиете ли? - Благодаря, докторе, но идвам направо от кръчмата... 3 студенти при Св. Петър – от УНСС, от СУ и от ТУ. Пита тоя от УНСС: — От кой университет си? — УНСС. — Ти си бил в рая, сега отиваш в ада. Пита тоя от СУ: — От кой университет си? — От СУ. — Ти си бил в ада, отиваш в рая. Пита нашия колега: — От кой университет си? — От ТУ. Свети Петър пребледнява, започва да заеква, пада на колене пред нашия човек: — Вие св. Инженер, отивате в ада, за да видите какво е рай! - Средната продължителност на съня на българина нямалява с всяка години все повече и повече. - И на какво се дължи това? - Все повече и повече хора си пускат интернет. Искате да знаете що за демокрация, мир и безопасност готвят Щатите за целия свят? Попитайте за тези неща, оцелелите индианци на територията на САЩ - те имат много за разказване.