Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Циганин отива на доктор: - Докторе, какво да правим Айшето да не ражда вече? - Използвай презерватив. - Първото дете така стана. - Тогава използвайте хапчета. - Второто дете така стана. - Тогава не правете любов. - И това не става. Така стана третото дете…
Цигани 7,033 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишли бригада борци при собственика на едно магазинче и му казали: - Брато - ще ни плащаш рекет от днес нататък! Собственика въздъхнал примирено и казал: - Ами добре...по колко трябва да плащам? - Ами ти по колко можеш? - попитали го борците - Аз не печеля много - казал човека - но мога да ви давам по 1/3 от печалбата-не повече. - Чакай да питаме шефа това достатъчно ли е! - казал един от борците Обадил се на шефа си по мобифона и казал: - Шефе - тоя казва че не можел да дава повече от 1/3 от печалбата...това достатъчно ли е? - Не е достатъчно! - ревнал Шефа - Той да не се прави на беден! Каква 1/3 ?? Кажете му че 1/5 трябва да дава! Летят в един самолет двама приятели. По пътеката, покрай тях преминава съвършенно зашеметяваща стюардеса. Първият: - Аз ще мръдна за малко... Става и тръгва след нея. След половин час се връща, сяда на седалката и казва: - Не-е-е, моята жена е по-добра. Вторият мълчаливо става и тръгва нанякъде. След половин час се връща, сяда си на мястото и казва: - Да-а-а, твоята жена е по-добра... Берлин. В препълнения офицерски ресторант пиян полковник от СС внезапно изкрещява, удряйки с юмрук по масата: - Ще обеся лично всеки руски шпионин! Всички присъстващи многозначително поглеждат Щирлиц… Двама мъже седят в луксозен ресторант и гледат как на съседната маса един човек лакомо унищожава порция стриди. - Ти чувал ли си, че разправят, как стридите повишавали половата потентност на мъжа? - пита единият. - Това са абсолютни глупости! Миналата седмица изядох една дузина стриди и само девет от тях проработиха... Отива Иванчо при майка си и замолва жално: - Мамо, дай един лев... Моля ти се мамо!!! - За какво? - Там на улицата седи бедна баба, на нея ще ги дам. Майката радостно: - Значи ти е станало мъчно за бабата. Ето синко, вземи! Разбира се, да ги дадеш на бабата! Тя сигурно е стара? - Да. - И не може да работи? - Не не може! - Седи и проси? - Да за сладолед!