Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Звъни телефонът. Слушалката вдига баща на три дъщери. Преди да успее да каже и дума, той чува ласкав глас: - Ти ли си, жабче? - Не, аз съм собственикът на локвата!
Разни 1,853 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама каубои си седят в един бар в Дивия Запад и единият казва: - Виждаш ли го онзи ей там със шапката? Другият поглежда, но казва: - Ама те всички са със шапки, кой от всичките? - Абе ей онзи с двата пищова на онази маса! - Ама те всички са с по два пищова - вика другият. Първият се ядосал, извадил единия пищов, изстрелял един пълнител и казал: - Ей онзи там дето го гръмнах виждаш ли го? Ей тоя вчера ми спаси живота! Двама англичани си говорят на по чаша бира: - Моята жена навярно е умрял от няколко дни ,лежи и не мърда. -Ти по какво позна ,че е умряла,по секса ли? -О,не!Сексът си е същият,но се натрупа много пране. Обаждане от чужбина: - Ало! Ще си идвам! Нещо да ви донеса? - Яйца! - Шоколодови ли? - Не....обикновени. Мъж след работа си отива у дома и още с влизането си жена му започва: -мъжо телевизорът се развали.Оправи го ! -А , да бее аз да не съм телевизионен техник.-казва мъжът Жената отново започва: -хладилника се развали,фурната се развали Мъжът разбира се отново отгожаря: -да бе,даа аз да не съм хладилен техник или ел.техник. На другият ден,мъжът пребирайки се от работа вижда,че всичко в къщи е ремонтирано.Пита жена си: -Кой оправи всичко това? -..Ми..комшията -Как комшията?Ти какво му даде,как му плати? -Ми той ми каза или да правим секс или да му напражя торта -А ти какво???,казва мъжът -Ми дадох му да ме е*е -Е как така си му дала да те е*е?Защо не му направи торта? -А да бе,аз да не съм сладкарка, Седи на брега на язовира един мъж и плаче. Минава друг мъж и го пита: - Какво е станало? - Преди две години на това място потъна жена ми. - Но за две години трябва да сте го преживели и отново даже да се ожените. - Разбира се, само че втората ми жена хич не ще тук да се къпе.