Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
И знай, че късметлия бил си ти, че Бог на този свят те е родил и не само мъка, но и много щастие и радост на теб е отредил.
Бисери 3,203 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баща решава, че дъщеря му вече е пораснала и й казва: -Дъще, време е вече да поговорим за секса! -Кажи татко, какво искаш да знаеш? ББ: И аз имам исхемична болест на сърцето. Докторите казват - не ходи на сауна и не тичай толкова, но аз си го правя" ---- Бойко Борисов и митничарят Вучев имали рядка исхемична болест - може да играят футбол само в работно време... ---- Време е докторите и други неща да му кажат, нещо за мозъка... По телевизията показаха момиче, което обича да яде пластмаса. И мене трябва да ме дадат по телевизора - и аз обичам да ям домати през зимата. В България е неприлично да се заработва малко. Прилично е много да се краде. Един пияница се оплакал на негов приятел и той му казал, че е чул от други хора, че попа помогнал на много пияници да спрат да пият и пияницата отишъл попа да му се изповяда и да му комогне да спре да пие, че изхарчва всичките им пари и децата и жената гладуват...... И отчето казал: - Знам един начин но не е никак приятен.... И пияницата казал: - На всичко съм готов стига има резултат. Отчето взел едно въже, завързал го яко да не мърда и го хванал и го на ебал и го отвързал и му казал. - А сега ако те видя, че пиеш, ще кажа на цялото село, че съм те ебал. Пияницата засрамен и унижен и за да не разбере селото, че попа го е наебал спрял да пие и така след известно време пияницата минавал покрай селската кръчма и видял, че има много хора вътре и всички пият и се веселят и едни негови стари приятели го видели и го викнали да пие с тях. Той казал: - Не искам, аз вече не пия! Те казали: - Хайде бе, ела, няма страшно, той попа умря, няма на кого да каже вече...