Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Не мога да понасям жена си. От пет месеца ми говори едно и също! - И какво ти казва? - Да изнеса коледната елха от стаята.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
И знай, че късметлия бил си ти, че Бог на този свят те е родил и не само мъка, но и много щастие и радост на теб е отредил.
Бисери
03.10.2017
3,203 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща решава, че дъщеря му вече е пораснала и й казва: -Дъще, време е вече да поговорим за секса! -Кажи татко, какво искаш да знаеш?
ББ: И аз имам исхемична болест на сърцето. Докторите казват - не ходи на сауна и не тичай толкова, но аз си го правя" ---- Бойко Борисов и митничарят Вучев имали рядка исхемична болест - може да играят футбол само в работно време... ---- Време е докторите и други неща да му кажат, нещо за мозъка...
По телевизията показаха момиче, което обича да яде пластмаса. И мене трябва да ме дадат по телевизора - и аз обичам да ям домати през зимата.
В България е неприлично да се заработва малко. Прилично е много да се краде.
Един пияница се оплакал на негов приятел и той му казал, че е чул от други хора, че попа помогнал на много пияници да спрат да пият и пияницата отишъл попа да му се изповяда и да му комогне да спре да пие, че изхарчва всичките им пари и децата и жената гладуват...... И отчето казал: - Знам един начин но не е никак приятен.... И пияницата казал: - На всичко съм готов стига има резултат. Отчето взел едно въже, завързал го яко да не мърда и го хванал и го на ебал и го отвързал и му казал. - А сега ако те видя, че пиеш, ще кажа на цялото село, че съм те ебал. Пияницата засрамен и унижен и за да не разбере селото, че попа го е наебал спрял да пие и така след известно време пияницата минавал покрай селската кръчма и видял, че има много хора вътре и всички пият и се веселят и едни негови стари приятели го видели и го викнали да пие с тях. Той казал: - Не искам, аз вече не пия! Те казали: - Хайде бе, ела, няма страшно, той попа умря, няма на кого да каже вече...