Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След филма двама си говорят: - Ех, защо не бях на 15 години... - Защо? - Нямаше да ме пуснат в киното да гледам този филм.
Разни 1,756 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво е еднорог? - Мъж, чиято жена е изневерила само веднъж. Един прилеп първия път малко разкървавен, втория път още по разкървавен,третия тотално разкървавен един друг прилеп до попитал какво става защо така: -Виждаш ли ония стълб ей там?-ДА!!!-добре ама аз НЕ го видях!!!!!!!!!!!!!!!!!!! На първия етаж на един блок живеели пенсионери. Над тях живеели младо семейство. Старата баба от първия етаж среща младата от втория: - Какъв е тоз твоя мъж ма. Всяка вечер се любите, ще ни съборите полюлея. - Ми, бабо Мито, аз си имам номер. Вечерта преди да си легна, си слагам бельото под възглавницата и на мъжа ми като му замирише - веднага е готов. Баба Мита вечерта си слага бельото под възглавницата и бай Киро като си ляга, души, души и вика: - Мито, дай пушката, в къщата има пор! Хващат ловец и го питат: - Не знаете ли, че ловът сега е забранен? Ловецът: - Ама аз стрелях при самоотбрана... Всеки път след като съм ходил във фризьорския салон ме мъчи един въпрос - защо ме питаха как искам да ме подстрижат?