Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Самолет се готви да излети. В първа класа седи прекрасна блондинка. Стюардесата проверява билетита й. Оказва се, че тя е за втора класа. - Извинете ме, бихте ли се преместили в задната част на самолета, във втора класа? - Аз съм блондинка, аз съм красива жена, аз отивам в Ню Йорк и ще седя тук. Пристига на помощ вторият пилот: - Моля ви, госпожице, преместете се във втора класа! - Аз съм блондинка, аз съм красива жена, аз отивам в Ню Йорк и ще седя тук. Вторият пилот обяснява на първия ситуацията. Първият пилот го успокоява: - Спокойно, моята жена е блондинка. Знам как да оправя нещата. Отива в салона, приближава се до блондинката, прошепва й нещо в ухото. За всеобщо учудване блондинката става и набързо се премества във втора класа. - Как го направи? - изумено питат всички. - Елементарно! Казах й, че първа класа лети за Лондон, а втора класа за Ню Йорк!
Блондинки 3,553 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пощальон носи препоръчано писмо и звъни на вратата. Отваря десетгодишно момче с цигара в устата и бутилка бира в ръка. Пощальонът учудено попитал: - Аааа...родителите ти вкъщи ли са? Момчето небрежно си изтръскал цигарата на пода и намигайки казал: - Ти как мислиш? Решили дядо и баба да правят секс за последно.Рекла бабата - Абе, дядо, той не може се н.....и бре! Кво ша ми .... като ти е мек...? Дядото упорит: - Два молива ш’му сложа за шини, с тиксо ш’го вържа и пак ш’ти го набутам!" Речено - сторено, сложил дядото два молива отстрани, вързал ги с тиксо, мушнал цялата конструкция... Единия яйчник при вида на гледката казал на другия: -На тия години мислех, че всичко съм видял, братле, ама на носилка да го вкарват ми е за сефте... Двама студенти си вървят, насреща им просяк почва да се моли. Единия категорично отказва да му даде и стотинка, а другия вади някой лев от портфейла си. - Защо му даваш? Виж го само! Ще ги изпие?! - Ами ние?!? Последната искра на една връзка може да се заслепи само от нова звезда, и само, ако ние и позволиме тя да ни осветява. Срещат се двама приятели. - Как си, – пита единият. - А, добре съм. Четири пъти се развеждах, сега съм с пета съпруга. - Брей, що толкова разводи? - Ами, първата жена беше спортистка. Върне се вечер в къщи и... темпо, темпо, темпо, не издържах, разведох се. Втората беше зъболекарка. Тя пък все казваше: още не е за вадене, още не е за вадене. Пак се разведох. Третата беше ватманка: има още място, има още място... Четвъртата – учителка: добре, ама може и още по-добре. Сега ми е добре. Жена ми е инженер на пусков обект: ако сега не стане, следващият път.