Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вчерашната серия от токови удари във Варна бе спонсорирана от: Съюза на вносителите на бяла техника Съюза на вносителите и асемблаторите на компютърна техника :)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Не е чак толкова голямо състоянието на Васил Божков - едвам по един долар на всеки китаец.
Разни
03.10.2017
1,134 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Идвам да ви оправя водната инсталация. — Но тя е в изправност! — Не живеят ли тук Стоянови. — Ние сме Драганови. Стоянови се преместиха преди осем месеца. — По дяволите! Обаждат се спешно за водопроводчик, пък после се местят!
Полицията, ФБР и ЦРУ се опитват да покажат на президента колко са добри в залавянето на престъпници. Той измисля изпитание за тях и пуска в гората един заек, който те трябва да търсят. ЦРУ се впуска в действие. Разполага информатори из цялата гора, разпитва всички растителни и минерални свидетели и след две седмици стига до извода, че зайци не съществуват. ФБР влиза в гората. След две седмици без каквито и да било улики те опожаряват цялата гора, избивайки всички вътре, включително и заека, и излизат с публична декларация, че така им се пада. Полицията влиза в гората. След два часа излиза с една осакатена катеричка, която врещи: - Добре, признавам, аз съм заек!
Старши командир казал на войниците: - Кой казал на командира че има дървена глава? Войниците: - Ние не сме казали на командира, че има дървена глава. Ние му казахме да си сложи каската, защото прелитаха кълвачи.
Лъвът , царят на животните , викнал всички животни и им казал : - Имам една лоша и една добра новина. Коя искате да чуете първо? - Добрата! - викнали всички животни. - В гората дойде един влак, пълен с презервативи. - А лошата? - Оня тъпанар заекът ги разтоварил с вилата.....
Всеки трябва да се занимава с това, което му се отдава най-добре. Ето на мен ми се отдава най-добре да си лежа на дивана.