Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
И рече Господ: И като питат атеистите - няма ме!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Джентълмен звъни в клуба си. - Господа, при мен има жена. Ако мога, няма да дойда...
Семейни
03.10.2017
3,155 прегледа
Следващ →
Още вицове
Какво не бихте искали да чуете, докато лежите на операционната маса: 1. Мамка му! 2. Някой да ми е виждал часовника? 3. И защо ми трябваше толкова да се напивам вчера!? 4. Ама че работа, някой е откъснал 47-ма страница от инструкцията! 5. Донеси ги обратно, лошо куче такова! 6. Такаааа, той вече има деца, нали!? 7. Я малко по-бързичко, че след половин час започва мачът! 8. Сестра, подайте ми ....онова...аа как му беше името.....абе....подайте ми каквото и да е! 9. Добре, бе, колега! След като това не е апендикс, що за идиотщина е тогава!? 10. Тия пък от енергото ми писнаха. Пак спряха тока! 11. Всички назад! Падна ми едната контактна леща! 12. Е, колеги, днешната операция е един добър урок за всеки от вас, който се счита за голям специалист!
- Иванчо, кажи какви редки австралийски животни познаваш? - Слон. - В Австралия няма слонове. - Точно за това са рядкост.
Съдията към пострадалия: - И така, когато се е стигнало до стълкновението, подсъдимият е държал голяма сопа. А Вие какво държахте? - Ами, аз държах... жена му.
Хванал си един човечец в заведение мадама а тя му вика: - Работя срещу заплащане. О.К.Спазарил се човекът за една свирка. Завела го тя на работното си място и го продухала. Нашият бил толкова доволен, че дал бакшиш, а тя го завела до прозореца и му казва: - Виждаш ли, онзи жилищен комплекс отсреща, със свирки съм го изкарала. -Ей, браво бе, хайде дай сега отзад! - Готово, ама ще платиш. О. К. спазарили се. Нашият свършил работата, и пак много доволен, дал бакшиш, а момата го води пак до прозореца и сочи: - Виждаш ли, онези заводи отсреща, с задникът съм си ги изкарала. Еее браво, ми щом е тъй, дай тогава и отпреде, че да завършим сеансът. А тя отговаря: - Аз, ако имах още една дупка градът щеше да е мой....
Еврейският дядо Коледа: - Здравейте, дечица... Купете си подаръци!