На пейка в градинката две баби си говорят:
- Как е твоят? - пита едната. - Бива ли го още?
- Ами, за нищо не става вече! - оплаква се другата.
- И моят така, освен с уста, друго не може... като я отвори и няма спиране!
- Е-е-ех, щастливка...
- Щастливка ли?! Знаеш ли колко са скъпи тия еротични телефони?
Влиза студент на изпит.
Ипитващия:
- Колега ще ви задам само 1 въпрос и ако ми отговорите ще ви пиша 3. Въпроса ми е колко стълби има университета?
Студента малчи, не знае - скъсали го.
Влиза втори, сащия въпрос, пак малчане.
Третия разбира каква е работата, отива брои стълбите влиза при изпитващия ухилен и сяда.
Изпиващия пак:
- Колега ще ви задам само ч въпрос. А той е колко стълби има ОБЩЕЖИТИЕТО на университета?
Студента като гръмнат. Мислил, мислил и накрая отговорил:
- Много!
- Колко много бе, колега?
- Ааа даскале - това е втори въпрос!!!!