Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ставам сутринта и ми е едно хубаво. Измивам си косата с най-новия шампоан. Стана мека като коприна. Обличам си най-секси роклята, която имам (пазя я за специални случаи). Лакирах се с розов лак, сложих лек грим, но все пак такъв, който да подчертае сините ми очи. Извадих любимата ми огърлица и си я сложих. Като се погледнах в огледалото осъзнах, че днес в офиса ще съм номер 1. Излязох от нас, вървях и виждах, че определено цялото ми старание има ефект. Стигнах до офиса, качих се в асансьора, а заедно с мен влезе и шефът ми. Но той успя да развали хубавото ми настроение само с едно изречение: - Какво си облякъл бе, Трифоне???
Разни 6,031 прегледа
Следващ →

Още вицове

Котаракът Кънчо бил изпечен и опитен коцкар. Всички котенца все около него се навъртали и са били готови всичко да сторят за него. Останалите котараци само се облизвали и дерзаели. Един ден котараците се събрали и решили да го прецакат. Поканили го на купон. Напили го и го скопили. На другия ден котаракът Кънчо изчезнал. Няма го една седмица, две, три седмици. Не се появява един месец, три месеца. Котараците позавъдили по гадже, по две. Започнали да сменят и връткат между себе си котенцата. Настъпило блаженство за тях. Не щеш ли на шестия месец котаракът Кънчо се появил отново и ги изненадал. Всички котенца си зарязали котараците и отишли отново при Кънчо. Пълен шах и мат. Котараците се събрали и отишли при Кънчо. Попитали го: - Скопен си, не ти става, нищо не можеш да свършиш... Тогава защо си излязъл? - Как защо? Излязъл съм да отказвам... Няколко приятели си говорят как биха се отървали от тъщите си . Единият казва : - Ще купя отрова, всеки ден по малко, по малко в кафето ... докато умре. Другият : - Аз пък ще й подаря нова кола . Обаче ще й повредя спирачките . Тя ще се качи да се повози, ще настъпи газта, няма да може да спре и ще се разбие някъде. Третият : - Аз пък ще купя десет опаковки аналгин. - Защо? - Ще ги изсипя всичките в тигана и ще ги разбъркам докато се стопят. - Ама за какво? - Ще ги излея в голяма форма и ще направя от тях едно огромно хапче аналгин. - И какво? - Ще влезе тъщата в кухнята, ще го види на масата, ще каже - я, какво голямо хапче аналгин ... - Е, и? - А аз в това време отзад с брадвата по главата ... Посред нощ жена буди мъжа си: - Скъпи, мисля че в къщата има крадец! - И аз какво да правя? - Иди да събудиш кучето. - Моята мацка е като Бритни Спиърс! - Хубава ли? - Не бе, не пуска... Лекар посещава дома на двама болни - мъж и жена. След прегледа роднините им го питат: - Какво ще кажете, докторе? - Страхувам се - отговаря той, - че и двамата скоро ще овдовеят.