- Зима е. Студ сковава земята навред. Вълци се чукат на лед.
- Абе, Иванчо, не ти ли е неудобно бе?
- Ами неудобно им е, другарко, лапичките им се пързалят.
От МВР съобщават, че тази нощ е изчезнала статуята на Света София до Булбанк.
Ченгетата я намерили в мазе в Обеля 2.
При разпита се разбрало, че статуята не е открадната, а сама е избягала. И се е скрила от срам, защото не може да погледне хората очите. Как Света София ще е майка на Вяра, Надежда и Любов.