Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки си говорят.Едната казва на другата: -Абе,мила ти знаеш ли,че тая година Нова година се пада петък. А другата отвърнала: -Дамо,мила само да не се падне и 13,че....
Черен хумор 1,528 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мерцедесът на борец минава на червено. Спира го катаджията и казва: -Документите моля! -Нямам. -Защо? -Пих водка и съм ги забравил... -Отгоре на това сте и пиян? -Че как иначе ще карам оръжие? -Как! Карате и оръжие?!?? -Че как ще пазя наркотиците иначе бе? Катаджията незабавно звъни на началника и му казва, че е задъжал опасен престъпник. Идва шефа и казва: -Документите моля! -Заповядайте... -Сега духнете... Така... Хм, нищо... Дайте да огледам колата... -Заповядайте! -Чисто е... -А какво трябваше да има? -Полицаят ми каза, че сте без докунети, пиян, карате оръжие и наркотици! -Охоооо... Той още малко ще каже, че съм минал и на червено! Три часа през нощта. Вбесен мъж чука по стената на съседа: - Ако не престанеш да свириш на скапания тромбон ще се побъркам! - Боя се, че си закъснял, драги - отвръща съседът - аз престанах преди два часа. Мутра лежи в болница, целият бинтован и на системи. На съседното легло лежи един дядка и той на същото дередже. След една седмица двамата се освестили малко и борчето пита: - Дедка, кво прайш тука бе. Що си така пострадал. - Що ли? Внука хобито му да прави коли. Зема ми трабанта, прави му нещо и той стана много бърз. Значи карам си аз веднъж по магистралата за Пловдив и изпреварвам един Мерцедес, ама така се бех отплеснал, да му гледам мутрата на тоя в мерцедеса, че се отсвитках в мантинелата. Е за това сега лежим тука, целия в бинтове. А ти кво си пострадал? - Абе и аз на магистралата начи. Джиткам си към Пловдив и изведнъж некъв Трабант ме изпреварва. Начи помислих си, че съм спрел и слезнах от колата... Един щъркел и една сярна киселина си летели и кацнали на един клон. Щъркела казал: - Да знаеш - излюпиха ми се пиленца. Сярната киселина отговаря: - Е дай да ги полеем... Говорят си две блондинки: - Вчера бях на IQ тест. - И колко изкара? - Петица!!!