Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На Пролетния панаир в Пловдив си закупих тройка кебапчета, бира, едно друго, ама пусто две ръце. Та занесох си кебапчетата на една свободна маса и се върнах за останалото. Награбих благините и към масичката и какво да видя - един негър седнал и ми нагъва едното кебапче. Аз нали съм корав мъж, седнах срещу него, погледнах го решително в очите и стиснах друго кебапче. Та гледахме се около минута, преглъщайки всеки своето, ама чета в очите му от изумление до ненавист. Внезапно човекът скочи, блъсна чинийката с кебапчетата и хукна нанякъде. Брей, викам си, силата на човешкия поглед, прогоних агресора. Случайно погледнах встрани - мойта чинийка с 3 кебапчета си стои кротко на съседната маса.
Разни 2,811 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пил си някакъв пич водката в един бар и до него седнала нечовешка мадама. Тоя я гледал, гледал, ма го било срам да я заговори. По едно време седнал някакъв пич от другата й страна и й прошепнал нещо в ухото. Мадамата се обърнала, зашлевила му шамар, станала от мястото и си тръгнала възмутена. Тогава първия го попитал: -А бе, брато, кво й каза, че те зашлеви така? -Ми казах й, че съм супер надарен ще я скъсам от секс и ще ме моли за още. На първия му станало смешно и му разправя: -А бе, човек, ти май много шамари ядеш, а? А втория му отговорил: -Да, ама и много секс правя. Габровец занесъл телевизора си на ремонт, който бил без звук. След седмица отишъл да си го вземе, но техникът не намерил повреда. - Господине, как точно се повреди телевизора ви?-пита техника - Ами, гледам си мача и си бъркам с един пирон в ухото и изведнъж звука изчезна... Поради недостиг на пари блондинки качват килограми - не им стигат парите да си купуват списания с нови диети. Враната се разкрещяла в гората: - Гаааааааааааааа-гаааааааааааа - имам добраааааааааааааа и лошааааааааааааааа новина - имам добрааааааааааааааа и лошаааааааааановина. Мечката я прекъснала: - Пернато кречетало - стига вряка, а казвай - първо добрата, а после лошата новина! - Добрееееее, добреееееееее - в гората докараха преееезерватиииивииииииииии. - Дай сега и лошата. - АМИ ЗААААЕКЪТ ГИ РАЗТОВАРРРРВА С ВИЛАТАААААААААААА! В двора на лудницата един бута количка, обърната с дъното нагоре. - Защо буташ количката наопаки? - пита го докторът. - Да не съм луд да я обръщам! Вчера ми я напълниха с тухли...