Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Спуснато е нареждане от горе. За да се преборят с корупцията по високите етажи, офисите на шефовете ще бъдат преместени в партера.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Как се чувствате? — Лошо, докторе. Сега даже и нещата, които сте ми забранили да ям, ги ям без удоволствие.
Разни
03.10.2017
2,066 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бабата възхитено разглежда новия бански костюм на внучката си: - Ех, ако на времето аз можех да нося такъв бански, да знаеш само какъв дядо щеше да имаш...
Една мутра отива при шефа си и получава инструкции: - Чакам много важен посетител от япония. Отиваш на летището да го посрещнеш и внимавай да не му сбъркаш името защото е много докачлив на тази тема. Казва се г-н Хой. Тръгва мутрата и си повтаря през цялото време името за да не го сбърка. Пристига на летището, вижда японеца и с възможно най-любезния си глас казва: - Добре дошли, господин Кор.
Един борец си гледа телевизия, но се почуква на вратата. - Кой еееее? - пита той ядосан - Аз съм - Jan-Klod Van Dam! - Да се махате от тук, че като излиаза и четиримата ще ви пребия!- казал бореца.
- Ало! Ало да, бърза помощ ли е?! - Не! Сбъркали сте! - А-а-а! Много ви моля да ме извините! - Няма нужда! Случва се! - Ама не, наистина ви моля да ме извините! Разбирате ли, моята тъща умира, сигурно й остават няколко секунди, и аз понеже се притесних и сигурно за това съм сбъркал номера. Ама нали наистина не се сърдите? Не, не, не мога да повярвам, сигурно ми се сърдите. Ами не, щото гласът ви един такъв разстроен. Не? Честно? Е добре. Дочуване. Още веднъж извинявайте. Не се обиждайте...
Син пита баща си: - Тате, сега както поскъпва пиенето и цигарите, означава ли, че по-малко ще пушиш и пиеш? - Не, сине, означава, че по-малко ще ядеш.