Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Отишъл поп на сватба и един от гостите го пита: — Отче, какво ще пиете? Водка, бира, вино? — И ракия!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Две полуглухи баби си говорят: - Ма да наеш Гицке, отивам на пазара на Римската стина и гледам едни моркови ма те такива дребни, спичулясани (показва с ръце), ша знаиш на нищо не приличат. - Нищо Пено нищо, може да е добър по душа.
Разни
03.10.2017
1,594 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прибира се един митничар от командировка внезапно,вижда в коридора чужди мъжки обувки и с гръм и трясък се понася из апартамента да търси тъпкача.Жена му трепери гола в спалнята.Нашият рови в портмантото,в гардеробите, в скрина за бельо,в големия хладилник,по едно време се навежда да погледне под спалнята.От долу ебача гол държи едно 100 евро и го протяга мълчаливо.Митничарчето прибира мангите и изправяйки се,казва: Интересно и тук няма никой!!
Върви си бай’Асан в гетото и гледа как един гърчав събрат носи торба цимент, гушнал я кат булка и ръцето му а ахаа да я изпуснат. И тогава бай’Асан се провикнал към гърчавия циганин: - Ей будала тури го на рамо!!! А гърчивия ром се сепнал и отвърнал: - Аз ще го тура на майка ти, Рамо ми е брат... разбра ли?!?
Размерът няма значение. Разбира се, че няма. Само да е голям, дебел и издръжлив.
При криза да се намерят професионалисти е най-трудно, защото голямо количество дилетанти се опитват да им заемат местата.
Преди двайсет години ми харесваха връстничките ми. Пък сега - изобщо не ми харесват. Виж, как с времето вкусовете се променят...