Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама студенти пътуват с трамвая към института. По едно време единият започва да рови в джобовете си. - Мамка му... тука някъде беше... къде съм го затрил... - Кво търсиш, бе? - Абе един трамваен билет имах тука... - Карай, бе! То и без това вече пристигнахме. - Не ми е за билета, той беше използван, ама в него си бях завил обяда...
Разни 1,978 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Наскоро проведено проучване показа, че най-добрите играчи на судоку са сред държавните служители." Това не е съвсем вярно. Защо? За добър играч на Судоку е необходомо: - добра концентрация; - добра памет; - посветеност; - висок интелект; - възможност за алгоритмизация; - Желание за постигане на крайната цел; - Свободно време; От горното е налично само последното, другите не са изпълнени, защото ако бяха нямаше да сме на това положение. Чапаев изпратил Петка в Москва да получи секретни указания в командировка за три дни. Вместо на третия ден Петка се върнал на десетия и Чапаев го пита: - Защо закъсня седем дни? Петка отговаря: - Чапаев, нали знаеш как обичам цирка? Научих страшен номер! - Я покажи! - Добре, съблечи се, свали гащите и се наведи! Петка застанал зад Чапаев и казал: - Усещаш ли палеца ми? - Да, разбира се. Петка си протегнал ръцете пред лицето на Чапаев и казал: - А ето ми ръцете… Човек спира пиян минувач на пътя и пита: - Извинете, къде тук е улица "15-ти май"? Пияният се замисля и отговаря: - "15-ти май", "15-ти май", ама коя година? В българско спешно отделение внесли носилка с пострадал. - Прехвърляме го на сто! Едно, две, три, четири, пет, ... , 98, 99, 100! "Пиуууууууууу" - Няма пулс! - Дефибрилации! - Няма дефибрилатор. - Час на смъртта?! - Няма часовник... - А онзи на стената? - Няма батерии. - Нямате ли телефони?! - Нямаме желание да ги цапаме с кръв! - Аз... имам... телефон... - изпъшкал пострадалият. - Има пулс! - Не е вярно. Няма пулс! Продължавам да чувам "пиуууууууууу"?! - Няма кардиограф, откъде го чуваш? - Нямаше лекарство за кръвно в аптеката - пищят ми ушите... - Няма ми... нищо... - пропъшкал пострадалият, хванал се за главата и избягал. - Час на изписване? - Няма формуляр... Всички тези религиозни войни...В крайна сметка цялата причина е в това, че възрастни мъже се бият, за да докажат чий въображаем приятел е по-готин...