Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Събрали се трима приятели и започнали да обсъждат кои са им най - ранните спомени първият казал : - аз си спомням своето раждане, виковете лекарите и вълнението на родителите ми. Вторият казал : - е това нищо не е, моите най-ранни спомени са когато бях в утробата на мама, спомянм си топлина и как тя ми говореше , за да опозная гласа й . - а аз си спомням как отидох на дискотека с татко, а се прибрах с мама - казал третият.
Семейни 3,294 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гонейки хулиган, сержант Петров стрелял във въздуха, но не улучил. Университет. Лекциите са свършили. В една от аулите, зад бюрото седи и дреме стар професор. Вратата се отваря и с гръм и трясък на кофи нахлува чистачката. Професорът /стреснато/: - Ти ли си, ма лельо Марче? Чистачката: - Аз съм, професоре. Добре, че си тука, че искам да те моля за една услуга... Тоя, моят внук, ей сега ще го доведа, много ме притеснява... Професорът: - Какво му е на детето? Чистачката вкарва в залата едно хлапе и продължава: - Ами, само на седем години е, а си играе с пишката... Професорът се обръща към хлапето и пита: - Кво става, малък... Бил си само на седем години, а? Момчето: - Ъхъ! Професорът: - И лъскаш бастуна, а? - Ъхъ! Професорът /замислено/: - Така и трябва, още ти е рано да чукаш... Дама разглежда изложба на модерна скулптура. - Ще ви кажа искрено, че не бих сложила в дома си това чудо! - казва тя на скулптора. - И аз, госпожице. Затова го и продавам! - Скъпи, тази нощ спах ужасно! - Знам, непрекъснато се въртя и даже говореше на сън. - Така ли? А какво говорих? - Не помня... - Права е майка ми! ТИ НИКОГА не ме слушаш какво говоря!!!! Двама канибали си говорят: - Обичам честните хора! - За закуска или вечеря?