Една брюнетка пита блондинка:
- Защо си така тъжна, скъпа?
- В посолството са отхвърлили молбата ми за виза.
- И защо?
- Накрая на молбата пишело, "Не попълвайте", а аз съм написала: "Добре."
Върви си един по улицата и изведнъж,какво да види,на тревата двойка се занимава със секс. Малко по-нататък,в храстите още една двойка. Трета двойка пък, се облазва направо на площадката пред входа.
Звъни той на звънеца, излиза някаква.
- Госпожо, извинете, ама що за заведение е това, вашето?
- Нашето? Бардак, господине, бардак.
- А, защо тогава ги правите тия работи направо на улицата?
- А, днес имаме улична разпродажба.