Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Командирът на поделението трябва да прати трима войници на опасно задание. Строява ги и командва: - Да излязат напред трима доброволци, на които не съм давал пари назаем!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Софтуера е като секса - най-добре е когато е безплатен!!!!!!
Семейни
03.10.2017
3,099 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж на средна възраст, с приличен личен бизнес, назначава младо момиче за секретарка. За да я въведе в естеството на производството на сладкарски изделия, с каквито междувпрочем се занимавал, я заразвеждал из цеховете и заобяснявал: - Тук се подготвя тестото за кроасаните. - Иииии, баси якото...- изцвилила възторжено ефектната блондинка, с гръдна обиколка колкото на средно голяма летяща чиния и крака дълги като извинение на изневеряващ мъж. - А тук се приготвя сладоледа. - Иииии, баси якото... - Това е цехът за опаковки. - Иииии, баси якото...-Еднотипната реакция леко подразнила шефа и той попитал - А освен "Иии, баси якото..... " друго можеш ли? - Да, свирка...... - Иииии, баси якото......
Завърнал се Пешо от Африка и отива при приятелите си да ги види след толкова много време. - Оо, Пешо, как си, ква е тая маймуна с теб? - Да, супер беше, добре си преках. - Как са жените там бе, Пешо? - Да, добри пари дават, не мога да се оплача, добре се живее. - Абе Пешо кажи как са жените де, кво се праиш сега. И маймунката казала: - Тате, тате, кажи им как са жените.
Една блондинка се облегнала на стената и тя паднала. Какъв е извода? Че по умният отстапва.:)
Търпението ми може да е безгранично, но все пак си има граници.
Как си пие уискито американецът: Слага в една чаша лед, налива малко уиски и полекичка го пийва, отпивайки и от сода. Как си пие уискито българинът: Сяда и изпива сам цялата бутилка уиски. На сутринта става, гаврътва содата на един дъх, слага си леда на главата и отива на работа.