Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отишла блондика на лекар и му се оплаква: - Докторе, нещо не е наред с паметта ми. Като минат 5 минути вече не помня какво е било преди тях. - О, това е сериозна диагноза моето момиче! Я се съблечи и лягай на кушетката!
Блондинки 3,015 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпросът с нелегалното използване на американски програми трябва да се реши комплексно...Нека те да върнат първо на индианците заграбените земи! По магистралата си кара един рокер своето Харли и отнася едно врабче. Спира човекът и слиза от мотора да види птичето. Смилява се и решава да го прибере у тях докато оздравее. Влиза си вкъщи, превързва врабчето, намира една клетка, слага го вътре, оставя му храна и вода и го оставя да се възстановява. По едно време врабчето се събужда и си казва: - Малеее! Убил съм оня рокер и сега съм в затвора! Възрастната жена вървеше към перона. Сърцето й се късаше, не искаше да си заминава, все пак тук живеят дъщерята и внука...А кога ли пак щеше да дойде, не знаеше... До нея ходеше дъщерята и я държеше под ръка...На нея също не й беше весело..Внукът много се беше привързал към баба си...И той не искаш тя да заминава...Около тази тъжна компания с тежките куфари в ръце подскачаше весело зетят... Как да си изпечем дисковете в микровълновата линк - opasno.com Между приателки:Аз знам немски.И как е добро утро на немски?Гоуд морнинг.Е тва е на англииски.Е значи знам и англииски.