Две блондинки си говорят и едната казала на другата.
- Абе как ги крадат тези самолети? Като те са толкова големи.
- Ти си много тъпа. Не виждаш ли, че като излетат стават малки.
Срещнали се трима доктори - очен, уши-нос-гърло и гинеколог.
Накрая се сбогуват.
Ушния:
- Надявам се скоро ще се чуем.
Очния:
- Е, надявам се скоро пак да се видим.
Гинеколога:
- Вземете и жените! Да погледна!