Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две приятелки си говорят: - Вчера вечеряхме с мъжа ми на свещи.. - ООООО и какво стана после???? - Ами нищо, дойде тока.....
Семейни 3,064 прегледа
Следващ →

Още вицове

На светофар спира последен модел автомобил, оборудван със свръхнов компютър. Секунда преди да светне зелено с пълна скорост отзад се нацепва автомобил ЗАЗ. На екрана на бордовия компютър се изписва следното съобщение: "New hardware device detected. Do you want to insall drivers? (Y/N)" След поредната беля Иванчо е изпратен при директора. Директорът, на който вече му писнало от Иванчо му казва: — Утре доведи майка си, за да говоря с нея. — Няма да е възможно – казал Иванчо. — Защо – попитал учудено директора. — Ами, блъсна я валяк – отвърнал Иванчо. — Тогава доведи баща си – казал директора. — И него го блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава доведи брат си – казал директора. — И него го блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава доведи сестра си – казал директора. — И нея я блъсна валяк – казал Иванчо. — Тогава ти какво имаш – попитал учудено директора. — Валяк – отвърнал Иванчо! Една блондинка се качила в самолет за Ямайка, но вместо във втора класа, седнала в първа. Дошла една стюардеса и я помолила да се премести, но блондинката не искала. Накрая стюардесата повикала пилота, онзи прошепнал нещо в ухото на блондинката и тя веднага се преместила. Стюардесата учудена попитала пилота как е успял да я убеди, а той отговорил: - Ами казах й, че първа класа не каца в Ямайка! Нощ, кал, мъгла, киша. Цялата гадост в една нощ. Карал си един човек Камаза. Видял кола обърната на една страна да буксува с пълна газ. Шофьорът решил да му помогне. Спрял Камаза, приближил и отворил вратата: - Господине, имате ли нужда от помощ? Човекът в колата го погледнал и припаднал. Шофьорът бързо го качил в Камаза и го закарал в най-близката болница. Оставил го на лекарите и се качил в камиона. Затворил вратата, пуснал двигателя, запалил цигара и се зачудил, защо онзи припаднал? Решил да разбере, изгасил двигателя и отишъл пак в болницата. Човекът, когото докарал вече се бил освестил. Шофьорът го попитал: - Аз исках да ти помогна, а ти защо припадна? Онзи му отговорил: - Ами, посред нощ, кал, мъгла и киша, шпоря със 120км/ч и ти ми отваряш вратата!... Иван и Киро стоят на плажа, Иван казва: - Виж го това гадже направо е супер. - Ама ти нали си женен. - Е какво от това като съм женен. - Е не е хубаво - отвръща Киро. - Еми то, ако беше хубаво и Господ шеше да е женен.