Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един студент отива при доктора. - Докторе, имам проблем с оная работа. - Добре, съблечи се. - казва доктора. Студента се съблякъл. Докторът го гледа оттук, оттам, отвсякъде и казва. - Момче, нищто ти няма. - Да бе, знам, само се хавля.
Студентски 3,043 прегледа
Следващ →

Още вицове

Красива велосипедистка преминава кръстовището на червено. Полицаят й свирва няколко пъти, докато тя спре. - Не ме ли чухте, когато ви свирнах? - пита той. - Чух ви, разбира се, но тази вечер съм заета. …и не желая да мигрирате по коридорите!!! Учителка по география Шеф на фирма вика при себе си един от служителите. - Чувам, че постоянно се молите на Бог за повишение на заплатата. Вярно ли е? - Вярно е, господин директор. - В такъв случай трябва да ви кажа, че вашето желание никога няма да се сбъдне. - Защо? - Защото не обичам, когато моите подчинени се обръщат към по-висшестояща инстанция през главата ми. Братът на Иванчо отишъл при майка си и казал: - Мамо, батко пак ми лепна шамарче. А майката отговорила: - А ти защо не му лепна също шамарче? - Защото нямам лепило. Сватбени пожеланияВ спорта се казва "старт". В литературата - "увод". В операта - "увертюра". А в живота, може би "начало". И така - УСПЕШНО НАЧАЛО!