Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- На Запад търговецът не мами клиента си, иначе той ще отиде при друг. - Тази система може да работи, ако има поне един честен търговец? - Да. - Жалко, но при това условие в България няма как да работи.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Разговор между мъж и жена: - Ухааа... - Ихааа.. ...Време е ...
Разни
03.10.2017
2,119 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един борец имал рожден ден. Събрали се приятелите му да мислят какво да му подарят. - Да му купим кола. - Абе ти луд ли си? Той има три. - Ами тогава да му вземем книжка. Останалите го изгледали учудено. - Шофьорска книжка - пояснил той. Харесала им идеята, но понеже нямали негова снимка решили на нейно място да сложат огледалце. Подарили му я за рождения ден, той много се зарадвал и казал: - Еееей супер! И снимката е с новия ми анцунг. Супер! След празника на път за вкъщи го спира полицай. - От сто метра те гледам как караш на зиг-заг. Колко си пил? Я си дай документите! Бореца му подал книжката си. - Е защо не каза веднага, че си колега? - попитал полицая.
"Който нож вади - от винкел умира" (пернишка поговорка)
Едно малко детенце отива при майка си и казва: - Мамо, едни човеци копят дупка. - Не се казва човеци, а хора миличко - поправя го майка му. След малко детето пак дотичало и казало: - Мамо, един хор падна в дупката.
Какво щастие, че в нашият живот се появиха мобилните комуникации и SMS-и! Иначе откъде щях да знам, че всяка седмица печеля "Мерцедес" или четвърт милион лева!
Правителството още веднъж успокоява гражданите: Няма причина за растежа на цените, цените си растат просто ей така.