Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо повозил Марийка на рамката на велосипеда си. След като слязла, Марийка му казала: - Иванчо, Иванчо... Не видя ли че съм без гащички, докато се возех. - Марийке, Марийке... А ти не видя ли, че велосипедът е без рамка и те возих на Кура си!!!
Иванчо и Марийка 3,678 прегледа
Следващ →

Още вицове

Човекоядци хванали французин, германец и руснак и им казали: - Даваме ви тази пушка и ако някой от вас уцели ястреба там горе на онази скала ще го пуснем, иначе ще го изядем. Първи се наел да стреля германеца. Стрелял, стрелял - не уцелил и попитал: - Имам ли право на последно желание? Вожда мислил, мислил: - Амиии, да. - Искам една голяма бира. Изпил бирата и го изяли. Втори се наел да стреля французина, стрелял, стрелял, не уцелил и попитал: - Имам ли право на последно желание? - Да. - Дай една голяма бира. Изпил бирата и го изяли. Руснака взел пушката и попитал: - Може ли първо последното желание? - Амиии, да. - Дай тогава две бутилки водка. Изпил ги, омотал се като свиня и почнал да стреля. Дан, дан, дан и уцелил ястреба. Вождът учуден казал: - Как го уцели? А руснакът: - Ами ти с 10 пушки и 20 ястреба няма ли да уцелиш? В химически завод избухнал пожар. Директорът на завода звъни в пожарната и моли да спасят сейфа със секретните документи. Там естествено никой не си мърда пръста. Директорът обещава 100 000 долара. Казват му, да си гледа работата. Обещава 200 000 долара, пожарникарите се съгласяват. След няколко минути директорът вижда една пожарна кола, която се носи с висока скорост. Колата минава направо през затворената врата на завода, пробива стената и се оказва в самия епицентър на пожара. От нея изскачат пожарникари и бързо се справят с огъня. Директорът започва да им благодари… Накрая ги пита, какво ще правят с толкова много пари… - Първото, което ще направим, когато получим наградата е да оправим спирачките на тая шибана пожарна кола… Седи в стомаха водката. Идва бирата и казва: - Дръпни се! - Няма! Бирата пак: - Дръпни се! - Няма! Тогава бирата: - Хайде да излезем навън да се разберем!!! Как да се държите оскърбително на погребение: Кажете на вдовицата, че изглежда секси в черно. Басираите се за колко време ще се разложи трупът. Карайте след катафалката и надувайте клаксона. Кажете на погребалния агент, че кучето ви е умряло и го попйтаите дали може тайно да го постави в ковчега. Поставете твърдо яйце в устата на покойника. Ударете трупа и кажете на хората, че той пръв ви е ударил. Помолете някого да ви снима, докато се ръкувате с покойника. Кажете на роднините, че току-що сте видели завещанието и те не са включени в него. Слушайте уокмен на гроба. Кажете на вдовицата, че сте тайният любовник на мъжа й. Използвайте езика на покойника, за да оближе пощенска марка. Идете на погребението в костюм на клоун. Кажете на вдовицата, че последното желание на покойника е било да се люби с вас. Поставете пластмасови вампирски зъби да покойника. - Лягам си! Обичам те! - И аз... - Вернооо?! И ти ме обичаш?! - Ааа, не, не... и аз лягам!!!