Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две баби си седят и си говорят: -Ех, Станкееее! Помниш ли какво беше туй секса. Едно време беше голяма работа, сега младите разправят, че е вятър работа. -Пенкеееее! Вятър, вятър, ама друго си е да те полъхне малко вятърът!
Семейни 2,849 прегледа
Следващ →

Още вицове

Резултати от проведена анкета сред учителите с въпрос: "За какво мечтаете?" Над 85 процента са отговорили: "За заплата на ватман в София". Двама души си говорят: -Абе, можеш ли да познаеш какво е това-мъничко червеничко и мирише на нафта? -Ами не мога,какво е? -Ягода! -Как така ягода бе. -Абе ти ли ше ми кажеш с какво да си пия ягодите!!! Попитали радио Ереван: - Каква е разликата между самотната и порядъчната жена? - Самотната - това е жена, която всяка вечер си ляга сама, а порядъчната обича реда - тази вечер с един, утре с друг и така нататък. Жена отива при ветеринарния доктор и пита: - Докторе, кажете ми аз какво животно съм? - Но госпожо, що за въпрос е това? Вие сте толкова красива млада дама. Немога да разбера, защо си мислите, че сте животно? - Ще ви отговоря докторе защо. Сутрин ставам с КОКОШКИТЕ. Отивам на работа и цял ден работя като ВОЛ. Като се прибера от работа свекървата вика "ей я КУЧКАТА, пак се прибира". Започвам да чистя и оправям вкъщи, а децата ми викат "какво си ми заподскачала като някоя МАЙМУНА". И за капак като си легна вечерта мъжът ми ми вика "какво си се разплужила като някоя КРАВА на леглото". А сега докторе ми кажи аз какво животно съм? Марсианско и земно семейство решават да видят какво е "да спиш с извънземно" и си разменят партньорите. Докато работи с марсианката, мъжът дава ухо към другата стая, за да е в течение какво прави жена му. По едно време чува, че тя се смее. Минава известно време - пак. Накрая вече се разнесъл такъв хилеж, че човекът се притеснил, станал, облякъл се и отишъл да види какво става. - Какво стана бе, за какво се изхили така? - Ами - обяснила жената - съблече се той, разкопча си колана и извади един такъв мизерен, като на хамстер. Е, засмях се. След малко обаче той си завъртя едното ухо и му стана лакът и половина. Нямаше как, смешно ми стана. След това обаче просто щях да се побъркам, като си представих как оная марсианка ти върти ушите...