Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На родителите на Иванчо им се приискало да прават секс, но живеели в малка боксониера, и нямало къде да го изпратят и измислили как да се усамотят. Казали на малкия Иванчо да излезе на терасата и да брои колите които минават докато родителите му не му кажат, да спре. Правили, какво правили след трийсетина минути му казали да се прибира. А той се прибира и барза да се похвали на майка си: - Мамо, мамо пък леля Пенка правеха секс! - Иииии да не ги видя? - Не бе мамо и Пешо беше на терасата да брои колите.
Разни 960 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ще те хвана за оная работа! - Хвани ме де. - Сега не мога,но пък мога да те хвана за другата работа. - Няма да го допусна. Разговор между надничар без трудов договор и данъчен инспектор. Седи си дядо в дневната и чете вестник. Отваря на страницата с некролозите. В това време влиза внучето му: - Как е дядо, пак си във facebook, а? Влиза контрольор в метрото и вижда, че младеж си е сложил краката на седалката. "Ти... така ли си слагаш краката с обувките у вас?" - пита гневно контрольорът. "А ти да не би да проверяваш кой е с билетче и кой не е у вас?!" След като Барак Обама спечели Нобеловата награда за мир през 2009, стана ясно, че Осама бин Ладен е отложил два атентата за 2011 година с надеждата, че през 2010 може да я получи и той. Иванчо в час по математика. Учителката пита: - На едно дърво има 3 пиленца. Стреляме по едното, колко ще останат? - Госпожо, госпожо, може ли аз да кажа??? - Да, кажи Иванчо. - Нито едно! - Е как нито едно? - Защото след изстрела всички ще излетят госпожо, отговаря логично Иванчо. - Не е така. Смятаме в момента. Две пиленца ще останат. Но харесвам начина, по който мислиш! Ядосан Иванчо казва: - Госпожо, да ви задам ли и аз един въпрос? - Давай! - Три жени седят на една пейка и ядат сладолед. Едната го ближе, другата го хапе, третата го слага целия в устата си. Коя е омъжена? - Тази, която го слага целия в устата си??!! - Не, госпожо, тази дето носи халка! Но харесвам начина, по който мислите!