Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шотландец и евреин са на ресторант. След като хапнали и пийнали дошъл келнерът със сметката. За учидване на всички, шотландецът казва на евреина: - Позволи ми, нека аз да платя. И наистина платил. След някой ден във вестниците се появило заглавие: "Известен еврейски вентрилоквист(такъв дето говори с корема си) е намерен мъртъв."
Разни 2,065 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама приятели: - Знаеш ли, какво казват жените след третия оргазъм? - Не... - Разбира се, откъде пък ще знаеш! Блондинка се обажда на доктора: — Ало, докторе, помогнете. Сестра ми я боли главата и има температура. — Висока ли е? — Да, един осемдесет и два! Бал. Висше общество. Стоят поручик Ржевски и корнет Оболенски и пият вече трета бутилка шампанско. Омаян от алкохола, корнетът срамежливо пита: - Кажете, Ржевски, оная дама там, духа ли? - И още как! - отговорил поручикът. - А тази, другата? - Дори превъзходно! - А как мислите, поручик, новата до нея, и тя ли духа? - Без съмнение, корнет! - Но поручик - объркано пита корнетът - как знаете това? - Виждате ли, Оболенски - поучително го напътства поручик Ржевски - щом има уста, значи духа! Връща се пиян лейтенант в къщи. Жена му започва да се кара. - Тихо, глупачко, вземи шилото, направи на пагона една дупка и сложи тази звездичка. Зарадвала се жената, взела шило, направила дупка и поставила звездичката. - А сега махни останалите… Син на борец отива на лекар с огромна цицина на главата. - От какво Ви е? - попитал докторът. - От оса. - Ужили ли Ви? - Не татко я уби с бухалката.