Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Терористи хванали трима корабокрушенци. Попитали първият: - Чакалака или смърт. Tой казал чакалака. Попитали вторият: - Чакалака или смърт Tой също казал чакалака. Попитали и третият: - Чакалака или смърт, Tой обаче гледал как терористите чакалакали двамата корабокрушенци и казал смърт. Терористите отговорили: - Добре ще те чакалакаме до смърт.
Други 3,227 прегледа
Следващ →

Още вицове

Както обикновенно и в тази олимпиада негрите са лидери в бягането, а белите в стрелбата. Ощи ми разпраяй Ганке, как Манол ти ‘зниверил. Ужким мяза кату смахнат, па какъф мръсник йе бил! С Донка, дету е дибела! У лице кът мастодонт! (Или яс съм хухавела или той е идиот!) Тя мириши на кокошки. И на лук и на оцеть! (Мъжовите нямат прошка ни отзаде, ни утпрет!) А ма! Толкуз ли си проста, ти си патка да търпиш. Я да идиш да си легниш с някуй готен селски пич! Утначалу ша ти пука, мижаш, лягаш и мъльчиш! После мой да ти хареше. И отново ша въриш. Струва ли си да затриваш толькуз женскъ красута, зарад някуй си пикливец! Стига де.(Нидей рива!) Тъй напук ша им са туряш. А Манол ши гу кълнеш. Мъж ъм! Фсе е прекатурен. (ма куга ша разбиреш) Ся ви’нага успукой са. Ша та водя да купайм. После ша му върниш двойну. И с Марин и със Иван. Шерлок Холмс и д-р Уотсън тръгват сутринта за работа. На паркинга Холмс възклива: - Уотсън, някой ни е пипал колата! - Как позна? - Елементарно, Уотсън - няма я! През седмицата. Двама се срещат на ски-пистата: — Отпуска ли си? — Не, болнични съм. Ангина имам. — Аз съм още по-зле. Пневмония. Културистка отишла да ражда. Легнала на леглото и се напънала, ама нали е много силна и така изтласкала бебето, че то се размазало на отсрещната стена. Културистката отново забременяла и отново отишла да ражда но този път лекарите решили да вземат мерки, за да не изпуснат отново бебето. Чудили се те, чудили се какво да направят и на края решили да извикат някои с опит да хване бебето. Извика ли Боби Михайлов. Дошъл Боби и лекарите му казали: "Боби каквото правиш на терена това ще правиш и тук". Разбрал Боби какво да прави, застанал пред културистката и зачакал. Тя се напънала, Боби уловил бебето и го ритнал през прозореца.