Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Добре са си софиянци...може да си измият зъбите, избръснат, закусват или да правят ранен сутрешен секс на път за работа...в задръстването.
Бисери 2,984 прегледа
Следващ →

Още вицове

- С любовта е същото, като с гъбите. - В какъв смисъл? - Когато човек забележи, че е сгрешил - вече нищо не може да си помогнеш... - Какво правят в планините на Афганистан американските морски пехотинци? - Търсят море... Един пич върви по улицата и носи изпотрошен стол. Среща го приятел и го пита: - Брато, къде с тоз боклук? - А, на рожден ден на тъщата! - отговаря пича. Учуден приятелят му го пита пак: - Е, как ще й го подариш в този вид? - Абе спокойно, аз ще го реставрирам, претапицирам и ЕЛЕКТРИФИЦИРАМ, пък тогава ще й го подаря. Мъж и жена лежат в леглото. Жената си мисли: "Мълчи, нищо не казва, не ме обича вече, намерил си е друга сигурно." Мъжа си мисли: "Муха, муха на тавана, как се държи с тези крачка, мама и дейба" Жената на един борец му ражда близнаци. На другия ден борецът вдига банкет, на който са поканени всички колеги. След дълго празнуване, шефът решава да се направи на компетентен и пита: - Картоф, близнаците какви са, бе - еднояйчни или двуяйчни? - Ами, как да ти кажа, шефе, едното е двуяйчно, а другото е момиче…