Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж лови риба. По едно време плувката започва да играе. “Рано е още, нека налапа хубаво” – мисли си мъжът. Плувката започва още по силно да играе. “А така, нека да я глътне..” мисли си той. Плувката се скрива под водата. Въдицата се огъва като дъга. Мъжът засича рязко и започва да намотава конеца. След известно време изважда куката, а на нея виси само червеят, който започва да крещи: - Кво ти става, бе, да не си полудял? Що не вадиш въдицата, за малко да ме изядат рибите...
Любими Герои 3,462 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вярно ли е, че Ева е изневерявала на Адам? - Вярно е! Иначе как ще си обясните произхода на човека от маймуната? На един канибал му се родило дете. Отишъл той в селската кръчма да се похвали и казал: - Вижте, вижте роди ми се дете! - Ура, ще черпиш! - Викнали в един глас всички от кръчмата! - Ааа, няма сам ще си го изям! Консерватория - място в което пристигаш в седем вечерта, седиш три часа, поглеждаш часовника ... хм седем и половина. Иванчо и Марийка си играят навън. Първия ден Иванчо и Марийка решават да се качат на едно дърво и да си играят. Иванчо казал: - Ти мини първа. Щом тя минала Иванчо погледнал под полата й. На втория ден пак така, на третия също, на четвъртия пак така. Да обаче майката на Марийка й писнало все Иванчо да гледа под полата й. И веднъж, когато Марийка чакала Иванчо майката казала: –Марийке, когато Иванчо дойде да си свалиш полата надолу. –Спокойно мамо аз вече я свалих. - Каква е приликата м/у жена-водеща и жена шофьор? - Ние ги виждаме, но те нас - НЕ!