Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две секретарки си говорят: - Как е шефа ти? - Ами как... Подари ми кожено палто, пръстен, гривна, огърлица... Поиска ръката ми. - Мръсник! Вече е решил да икономисва.
Разни 1,838 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали Цвена Цветанов: - Цветане, бат` Бойко често ли си бие чикии? - Откъде да знам какво прави нощем? - отвърнал фигуративният шеф на Герб. - Как откъде?!? Нали си му "дясната ръка"... - Мамо, искам да дойда с теб при леля. - Защо? - Татко каза, че там се събират стари изрисувани маймуни. Искам да ги видя! Съдия пита подсъдимия: - И не се ли страхувате когато обирате някоя каса? - Разбира се, че се страхувам. Ами ако е празна… В ресторанта мъж непрекъснато фиксира млада жена, облечена в пуловер, опънат по тялото й. - Прекрасен пуловер имате - заговаря я той. - Благодаря! От камилска вълна е - отвръща тя гордо. - Веднага разбрах по двете гърбици... Бай Ганьо,турчина и американеца пътували в самолет. По едно време самолета натежал и пилота казал, че всеки трябва да хвърли по нещо за да се олекоти самолета. Американеца хвърлил лаптопа си. Другите гопопитали защо хвърлил точно лаптопа. Той казал: - Еми в Америка имаме много такива! Турчина хвърлили парче лукум. Питали го, защо го хвърлил. Той отвърнал: - В Турция имаме много такива! Дошъл ред на Бай Ганьо. Поогледал се, поопипал се по джобовете та взел, че метнал турчина. Американеца го питал: - Що метна турчина? - В България имаме много такива!!!