- Прибирам се вкъщи, а жената ми казва:
"Приготвила съм ти изненада! Затвори очи!"
Затварям очи и чувам някво топуркане - някой тича.
"Е, какво- казвам аз,- май изненадата изчезна?"
"Не, -отговаря тя, - не е изчезнала. Бременна съм"
Двама борци отиват при шефа си с едно двумесечно пингвинче.
- Шефе, какво да го правим това пингвинче?
- Ох, махайте ми се от главата,бе?! С вашето пингвинче ли да се занимавам!?
- Ама шефе! Как да го оставим?
- Що да го оставяте?! Заведете го на зоологическата градина! Там му е мястото.
След няколко часа двамата борци пак идват с пингвинчето.
- Идиоти! Нали ви казах да го заведете на зоологическа градина?
- Шефе! Ама ние го заведохме!
- Е, и?!
- Ами много му хареса! Сега ще го водим на кино!