Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Петдесет годишнина на дама. Много гости, лукс обстановка. Става съпругът и вдига тост за празника на съпругата си: "Пия не за твоите 50 години, когато си кисела като зелка. Пия не за твоите 35 години, когато беше като френски коняк. Пия не за твоите 25 години, когато беше като пенливо шампанско. Пия за твоите 17 години, когато беше като сочна праскова!" Гостите са силно притеснени и със страх поглеждат към рожденичката. Тя достолепно се изправя с чаша в ръка и отговаря: "Пия не за моите 17 години, когато бях сочна праскова, но ти ме взе наядена. Пия не за моите 25 години, когато бях като пенливо шампанско, но ти ме пиеше с приятели. Пия не за моите 35 години, когато бях като френски коняк, но ти ме делеше с комшията. Пия за моите 50 години, когато съм кисела като зелка, с която ти с удоволствие би замезил, ако не ти беше твърде тъп ножа, за да я нарежеш!"
Семейни 3,098 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пасианс за мъже 1. съберете всички мръсни чорапи в къщи, изперете ги и изсушете 2. съберете ги с чистите чорапи 3. разбъркайте 4. сложете всички чорапи на пода 5. изхвърлете всички скъсани 6. изхвърлете тези които си нямат чифт 7. ако след това не са ви останали чорапи - печелите пасианса! Лъвът - царят на животните, казал всяка твар да му донесе месо. Ако някой не му донесат месо - ще го пребие от бой. Всяка живинка понесла бутове към царските палати. Дошъл реда и на заека. Той носел морков и лъвътй започнал да го налага. Заекът хем плачел, хем се смеел. Лъвът го попитал: - Зайо, защо плачеш и се смееш. Заекът отговорил: - Плача, защото ме боли, а се смея, защото таралежът ти носи ябълка. Бизнесмен при психиатъра: - Докторе, помниш ли, миналата година имах невроза от много работа и ти ми препоръча да се занимавам с мадами, за да се разсейвам? - Помня, и какво? - Ами сега ми кажи как да се откажа от мадамите и да се върна пак към работата. - За кои вестници се абонира? - За какво ми е като имам интернет? - А в тоалетната с клавиатурата ли ще ходиш? Звъни свекървата на снахата: - Как е моя синковец? - Ми как е...Яко пие ракия, по жени скита, мен пък ме бие... - Слава богу, че не боледува...