Един тревоман се напушил много злобно и умрял. Озовал се в ада в поле пълно с ганджа, но никаде нямало огънче. Тръгнал тревомана да търси огънче и срещнал един дявол:
- Ей пич имаш ли огънче? - казал тревомана.
- Брато ако имах огунче тука щеше да е раят!
Две блондинки стоели пред автобусната спирка. Едната чакала 1-ца, а другата 2-ка. но първо дошъл трамвай 12 и едната казала на другата:
- Еее, ще ни качат и двете!