Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако се вярва на прогнозите на синоптиците, утре е четвъртък.
Професионални 3,016 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ловен клуб! Събрали се верни другари край огъня! Пийват си люта ракия и руйно вино! Единият от ловците решава да разкаже история от младостта си, за да се изтъкне какъв невероятен ловец е: - Вървя си аз из гората и изведнъж насреща ми мечка. Въобще не трепвам, вдигам пушката и я гръмвам между очите, мечката се свлича, претъркулва се и пада в една долчинка. Няма как, сам съм трябва да я извадя. Хващам й единия крак й го хвърлям на едното си рамо, хващам й другия крак и го хвърлям на другото си рамо! В този момент телефонът на авджията звънва и той излиза да говори по бизнес дела. Не след дълго се връща плесва с ръце въодушевен и пита: - Та, докъде бях стигнал? - Единият крак на едното рамо, другият крак на другото рамо. - отговарят другарите му. - А! И КАТО Й ГО НАВЪРВИХ, ЯКО СЕКС ДО СУТРИНТА! Треньор от юношеската спортна школа обяснява на млад спортист: - Колко пъти съм ти казвал, Петров, че това е троен скок! И 16 метра трябва да се скочат на три пъти, а не наведнъж! Човек отива на доктор и се оплаква: - Докторе нещо не съм добре, всяка сутрин точно в шест часа акам. Доктора се учудил: - Какъв е проблема, просто имате редовен стомах, тук има пациенти, които идват точно заради това, че имат нередовен стомах? - Проблемът докторе е, че се събуждам точно в седем часа... Две съседки: - Моя още е в кръчмата. - Да взима пример от моя - отдавна го донесоха. Организирано било състезание: който изпие 30 водки, ще спечели 100 хиляди долара. Дошъл французинът, пил що пил, стигнал 10 водки и паднал под масата. Американецът успял да изпие 15 водки и паднал под масата. Дошъл ред на русанка. Той изпил 25 водки и също паднал под масата. Седвал да пие Бай Ганьо. Пил, пил, изпил 29 водки и станал да си върви. Пресрещанали го журналлистите и го попитали: - Бай Ганьо, как може да ви се опре само една водка и заради нея да изгубите такава голяма награда? Бай Ганьо отговорил: - Абе не е проблемът в едната водка. Мога да изпия още толкова, но ние, българите, си имаме граница: Пием до тогава, докато се насерем, после ставаме и си тръгваме!