Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един свещеник пътувал във влака заедно с един младеж с крайно лоши и дразнещи обноски. Най-после на една гара младежът слязъл. Когато влакът потеглил, свещеникът се подал през прозореца и се провикнал: - Оставихте нещо тук! Младежът запъхтян се втурнал след влака. Когато се изравнил и попитал какво е оставил, отецът му отвърнал: - Оставихте много лошо впечатление!
Разни 1,705 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дълга опашка за бира. Заекът се появява отнякъде и застава най-отпред. Вълкът излиза от опашка, хваща заека за ушите и му се кара: - Що се предреждаш, бе ушак... - Ти ела с мен зад ъгъла и ще видиш... Тръгват, а след малко заекът се появява сам и пак застава най-отпред на опашката. Излиза мечката, хваща го за ушите и му се кара: - Ти защо заставаш пред страшната мечка, бе? - Ти ела с мен зад ъгъла и ще разбереш. Отиват. След малко заекът отново се появява и застава отпред. Излиза страшният лъв. Изревава смразяващо... Заекът го прекъсва с жестове и му показва ъгъла. Тръгват натам, минават зад ъгъла, а там стои Змей Горянин: - Аре стига, бе заек. Само месо, месо, месо.... Кога ще донесеш бирата? Краси Аврамов си опърли дупето. Така става като си играе с огъня. Един уеб-сърфист се качва в такси. - Накъде да карам ? - home.bg Любовта означава никога да не ти се налага да казваш, че съжаляваш... - Моля ви, по-внимателно! - обръща се пътник към пилота. - За първи път се качвам на самолет! - Не се притеснявайте, аз също.