Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един свещеник пътувал във влака заедно с един младеж с крайно лоши и дразнещи обноски. Най-после на една гара младежът слязъл. Когато влакът потеглил, свещеникът се подал през прозореца и се провикнал: - Оставихте нещо тук! Младежът запъхтян се втурнал след влака. Когато се изравнил и попитал какво е оставил, отецът му отвърнал: - Оставихте много лошо впечатление!
Разни 1,706 прегледа
Следващ →

Още вицове

Британските учени доказаха, че ако покажеш FUCK на котарака, на него му е през оная работа. Учителката пита Иванчо: - Иване, имаше за задача да зарадваш два пъти някой. Ти кого зарадва и как? - Отидох на гости на баба - тя много се зарадва. В неделя си тръгнах - тя още повече се зарадва! - А това е моята последна реалистична картина, казва се "Държавни служители на работа". - Но нея се вижда, че само седят и пушат. - Казах, че е реалистична картина. - Ох, тази криза... - Как ви разбирам. - Не, не ме разбирате. - Прекрасно ви разбирам. - Вие даже нямате депозит?! - Вчера имах... Един руснак, закъсал в тайгата с москвича си попадайки в един голям трап. Мъчил се, мъчил се, но все не успявал да го изкара. По едно време минал един чукча. Поспрял се и казал: - Само две думи казвам и кола ще тръгне. Обаче искам една бутилка водка. Руснака бързо изкарал от багажника една бутилка "Столична", дал, я на чукчата, който я надигнал и изпил на екс. След това отсякъл: - Трактор, трябва!