Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Бабичка звъни в пожарната. - В къщата ми мирише много на газ... - Печката пусната ли е? -Пуснах я още рано сутринта. -А кибрит запалихте ли? -О,забравих. Сега ще запаля...
Разни 1,228 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обяснил си се в любов на Свети Валентин! На 8-ми март се очаква от теб материално потвърждение. Ротния пред взвода: - Който още веднъж нарече началника на щаба свиня, ще бъде зачислен към него - да му чисти кочината. В магазина. - Имате ли телевизор, който да филтрира глупости? - Да, взехме един за тест. Ей-там в ъгъла е и се включва веднъж седмично, проклетника! Вървял си Кумчо Вълчо и по едно време решил, че страшно му се прави секс. В този момент към него се търкулнала медената питка. Щом го зърнала веднага занареждала: - Аз съм медената питка, три пъти замесена, два пъти опечена, от прозореца търкулната, по пътеката пързулната, от Зайо Байо избягах, От Кума Лиса - също. И от тебе ще избягам, Вълчо. Вълкът отвърнал: - Само да те разбера от къде говориш... Двамата в кревата, но нещо нищо не става. Марийка: - Ти вече не ме обичаш, щом не ти става от мен! - Абе аз и Пепито обичам, ама вчера и от нея не ми стана..