Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разговор между двама доктора: - Разбра ли, че Иванов са го уволнили? - Защо? - Спал е с пациентката. - Жалко, беше добър ветеринар.
Лекари 4,171 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Искам си парите! Кутията от слонова кост, която ми продадохте вчера, е имитация! - Странно! Обяснението може да бъде само едно - слонът е имал изкуствени зъби... Блондинка отива на изпит по музика. Зад едно голямо пиано са седнали професорите и един й обяснява: - Сега се обръщате с гръб към нас, аз натискам един клавиш и вие трябва да познаете… - Да, да. Блондинката се обръща, чува се тон. Tя застава пред професорите, разглежда ги и накрaя казва: - Ти натисна клавиша! Младеж къса листенцата на маргаритка и се пита: През ХХ век Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича През ХХ век Ще спи с мен, няма да спи с мен, ще спи с мен, няма да спи с мен През ХХ век Мъж ли съм, жена ли съм, мъж ли съм, жена ли съм Американецът, французинът и бай Ганьо седели на една маса и се надлъгвали. Американецът казал: - Аз в Америка каква голяма подводница си имам! Ако я напълниш с вода, може да плаваш с друга подводница вътре в нея. Французинът казал: - Аз пък в моя хангар във Франция, като светна лампата, около нея започват да кръжат 5,6 боинга. И бай Ганьо казал: - В България пък има един циганин, от село Долно Абланово, дето си навива х*я 5 пъти около кръста и като опъне останалата част, на нея кацат 5 фенера. Другите двама се усъмнили: - Ееее, бай Ганьо, ти пък... ние че лъжем, лъжем, ама ти хептен. Американецът: - Да, аз поизлъгах малко, подводницата ми е мъничка, с дистанционно. Французинът: - Да, и аз излъгах, имам 1 малко хангарче, дето и лампа няма даже. Бай Ганьо: - И аз излъгах, момчета, не беше от Долно Абланово - от Горно беше. - Знаеш ли, забелязах, че жена ти постоянно се любува на очите ти. - Не е това, следи дали не се зазяпвам по други жени.