Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как прекара почивните дни? - Бях за риба, лових шарани. - Колко хвана? - Нито един. - Тогава от къде знаеш, че си ловил шарани?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Разговор между двама доктора: - Разбра ли, че Иванов са го уволнили? - Защо? - Спал е с пациентката. - Жалко, беше добър ветеринар.
Лекари
03.10.2017
4,171 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Искам си парите! Кутията от слонова кост, която ми продадохте вчера, е имитация! - Странно! Обяснението може да бъде само едно - слонът е имал изкуствени зъби...
Блондинка отива на изпит по музика. Зад едно голямо пиано са седнали професорите и един й обяснява: - Сега се обръщате с гръб към нас, аз натискам един клавиш и вие трябва да познаете… - Да, да. Блондинката се обръща, чува се тон. Tя застава пред професорите, разглежда ги и накрaя казва: - Ти натисна клавиша!
Младеж къса листенцата на маргаритка и се пита: През ХХ век Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича През ХХ век Ще спи с мен, няма да спи с мен, ще спи с мен, няма да спи с мен През ХХ век Мъж ли съм, жена ли съм, мъж ли съм, жена ли съм
Американецът, французинът и бай Ганьо седели на една маса и се надлъгвали. Американецът казал: - Аз в Америка каква голяма подводница си имам! Ако я напълниш с вода, може да плаваш с друга подводница вътре в нея. Французинът казал: - Аз пък в моя хангар във Франция, като светна лампата, около нея започват да кръжат 5,6 боинга. И бай Ганьо казал: - В България пък има един циганин, от село Долно Абланово, дето си навива х*я 5 пъти около кръста и като опъне останалата част, на нея кацат 5 фенера. Другите двама се усъмнили: - Ееее, бай Ганьо, ти пък... ние че лъжем, лъжем, ама ти хептен. Американецът: - Да, аз поизлъгах малко, подводницата ми е мъничка, с дистанционно. Французинът: - Да, и аз излъгах, имам 1 малко хангарче, дето и лампа няма даже. Бай Ганьо: - И аз излъгах, момчета, не беше от Долно Абланово - от Горно беше.
- Знаеш ли, забелязах, че жена ти постоянно се любува на очите ти. - Не е това, следи дали не се зазяпвам по други жени.