Две мутри пътуват с БМВ-то и единият решава, че е гладен. Виждат табела, на което пише „Банички“. Гладният казва на другия:
— Спри тук да хапна!
— Как пък реши, че има ядене?
— Ми, виж табелата… Пише „Банички“… — Ти луд ли си, бе? Как ще им вярваш на тия табели!
— Що бе?
— Ами, оня ден гледам табела, на която пише „Жени“. Влизам, а пък то тоалетна…
Пътува един с колата си. Изведнъж чува вътрешния си глас:
"Спри и копай тук!"
Спира, копае, копае...намира една торба със злато.
Продължава си нататък, вътрешният глас пак се обажда:
"Хвърли торбата в морето!".
Мъжът си мисли:"Сега ще изплуват десет торби."
Нищо не изплува! А вътрешният глас:
"Видя ли, как избълбука?!"