Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Манго, Айше и малкото цигане ходели по улицата и както си се размотавали... изведнъж цигането се спънало и паднало в една гъста и сочна кал... тогава Манго се обърнал към жена си с въпроса: - Жена.. че го къпеме ли т`ва, или че пра`им ново ?!
Цигани 4,037 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало! Моргата ли е? Ако звъни жена ми - предайте й, моля, че с мен всичко е наред! Мача България-Щвеция. 74 минутата - Швеция ще изпълнява фаул срещу България. Стената се приготвя, Кишишев е с лице към вратата, Иванков му се кара: - Защо заставаш така, бе???? - Не знам за теб, но аз искам да видя гола! В един бар се е насъбрала компания , и гледа по телевизията лондонското дерби между Арсе и Тотнъм . Арсенал вкарва гол и кучето на един от запалянковците пада по гръб , започва да се върти на всички посоке и да се хили неистово . Един от посетителите на бара се обръща към собственика на кучето и го пита : - Какмо ву стана на тоя пес ? - Ами винаги когато Арсе вкарат гол и то започва да прави така . - А какво става , когато Тотнъм вкарат гол ? - Ами не знам , имам го само от 6 години . - Бе , да ти разправям , тая моята жена е голяма късметлийка . Миналия месец намери златен пръстен , оня ден - кожено палто! Все намира разни неща. Пък аз , с тоя моя късмет - само веднъж съм намирал - едни гащи, под спалнята, ама те пък... ми бяха големи . Иванчо се учи да играе карти с негов приятел. - Е, Иванчо какво правят поп и дама? Замислил се Иванчо... - Вале!