Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
А сега деца, след като написахме тропическите плодове ще напишем и нормалните … " Учителка по Английски от " Частната гимназия по информатика и засилено изучаване на чужди езици"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Ако гледате телевизия сте забелязали, че добрите винаги побеждават лошите, с изключение на новините...
Разни
03.10.2017
1,678 прегледа
Следващ →
Още вицове
Не е истина, че филията винаги пада с маслото надолу. Моята например задължително пада с черния хайвер надолу.
Срещу Албания Киш (Кишишев) направи Пиш......
Една жена влязла в магазин за дрехи. — Мога ли да пробвам тази рокля на витрината? – попитала тя. — Съжалявам, мадам – отвърнал продавачът, – но като всички останали ще трябва да използвате пробната.
Днес хиляди хора искаха да напишат на стените си във ФБ, че Фб не работи... ---- В момента цялата държавна администрация е в стрес.... Фейсбук не работи... ---- Поради липсата на ФБ днес хиляди хора се записаха в google plus...а google chrome директно пренасочваше ;-) ---- По неофициална информация целия срив се е получил след логването на Чък Норис
Примерен психотест за кондуктори Първи въпрос: „Добре ли сте?” Отговор: „Не. Хлопа ми перфоратора”. Втори въпрос: Какво обичате да правите в свободното си време? Отговор: Да късам билетчета и нервите на хората. Трети въпрос: Какво обичаш да ядеш? Отговор: Бой и нищо друго. Четвърти въпрос: Пазите ли си дрехите? Отговор: Не, обичам да си мачкам синьото елече и да си го слагам в джоба на дънките. Пети въпрос: Защо искате да започнете при нас работа? Отговор: Защото за никъде другаде не ме искат. Ставаш. Следващият кандидат.