Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В началото на учебната година учител изпраща следната бележка до родителите: "Ако обещаете, че няма да вярвате на всичко, което ви се казва, че се е случило в училище, аз обещавам да не вярвам на всичко, което ми се казва, че се е случило вкъщи".
Разни 876 прегледа
Следващ →

Още вицове

В ресторанта сервитьорът пита: - Кафе или чай? - Кафе. - Не познахте, имаме само чай. Заваляло дъжд. Под една стряха се скрили един милиционер и един студент. Милиционераът ядял геврек, а студентът четял вестник. Минало едно куче. Милиционерът решил да се изгаври, отчупил парче от геврека и казал: - Яж, да не си гладен като тоя студент. Студента откъснал парче вестник и отвърнал: - На, чети, да не си тъп като тоя милиционер. Последен звънец. Директора към учителка: - Госпожо Петрова, Вие сте учител по литература! Трябва да учите децата на красивото, а не как се отваря бирена бутилка без отварачка! - Абе, що ти е синьо окото, бе? - Щото жената ме бушонира... - И защо? - Говорех и на ти! - Че то заради това не бият! - Бият, бият.. - Е как така бият бе, пич? - Ми лежа си аз на леглото, а тя ме побутва и вика "Абе, не отдавна не сме правили секс", а аз и викам: "Не ние, а ти! " Интересно… Защо единственото списание, което пише само за блести, се нарича "Здраве"?