Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Дъще, сипа си пет лъжици захар, какво става? Да не си влюбена? - Не, мамо, просто обичам сладък чай. - Сложи си пет супени лъжици захар. - Много сладък го обичам. - Дъще, ти ги сложи в супата...
Разни 2,022 прегледа
Следващ →

Още вицове

Студент към студентка: - Мими! Да отидем в моята стая? Имам цяла бутилка "Мартини". - Супер! А освен разредител нещо за къркане имаш ли? Жена към мъж във фитнеса: - Знаеш ли, че си много сладък! Какво ще правиш в петък вечер? - Гърди и трицепс. Асан, Айшето и многото им деца спели в една стая върху голямо, общо легло. Изчакал Асан да заспят децата и попитал Айшето: - Айше, да качва ли? - Качвай! Качил се той, но взел да буйства и ритнал без да иска най-малкото циганче - Меминчо. - А ва баща, ти едно правиш десет ша убийш. На Асан му минал ищаха и решил да заспива, но след малко от другия край на леглото се надигнало най-голямото циганче - Мустафата и казал: - Ей баща, този глупак заспа. Давай да гледа сеира! Куче кажи бау! - Мяу. - Егати коня, чуролика като катерица с говорен дефект! знаете ли, за какво служи горната глава....? ? ? ... за перископ на долната