Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На светофар спрял огромен мерцедес. в него блажено седи мутра. До мерцедеса спира инвалидна количка. Мутрата спуска прозореца, подава си главата и пита инвалида: - Ей, пич, ти к’ва скорост развиваш с тая количка, бе? - Ами около 3-4 км/ч - отговаря инвалидът. - Ми то по-добре пеш да ходиш бе!
Черен хумор 1,990 прегледа
Следващ →

Още вицове

Аз лично предпочитам да не се захващам за нещо, което не умея добре. Именно поради тази причина нищичко не правя. - Какво казал ББ на новия здравен министър? - Спокойно, няма да изкараш повече от година. Директор към HR-шефа: - Намерете в нашата фирма човек - млад, способен инициативен, който да може да заеме моето място. - Разбрано. Щом намерим ще ви уведомим. - Няма какво да ме уведомявате, веднага го уволнете. Бай Ганьо и американеца се състезават кой има по-хубава къща. Отиват в Америка и американеца оставя бай Ганьо в къщата си като му казва каквото и да става да не натиска червеното копче. Минават няколко часа. На Бай Ганьо му омръзнало и натиснал копчето. От една врата излязъл един негър с ей такава патка и попитал: - С вазелин или без вазелин? - С вазелин! - казал бай Ганьо. Оня го оправил. Отиват в България. Бай Ганьо казва на американеца в никакъв случай да не натиска зеленото копче и заминава. Минават няколко часа и на американеца му омръзва и натиска зеленото копче. От една врата иализа един циганин с ей такава патка и пита: - С Вазлин или без Вазлин? - С вазелин! - въздъхнал американеца. - Вазлине! Идвай тука! Старец се оженил за млада девойка. След една година я води в болницата да ражда - Ама вие можете!!!! - учуден пита доктора - Мотора винаги трябва да работи! - гордо заявява дядката. След още една година пак я води в болницата да ражда. - Ама вие още можете!!! - пак се чуди докторът - Мотора винаги трябва да работи!!! - пак гордо отвръща дядката. След няколко часа докторът излиза от родилното и с доволна усмивка казва: - Е, деденце, трябва да смениш маслото - черно се роди!!!